Céljaid elérése Centrumunk sikere

A Vándorkupa visszatért Kiskunfélegyházára

2019. március 24-én a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolájában rendezték meg a III. Országos Csomagolóversenyt. A versenyre, ahogyan az előző években is, meghívást kaptak az ország valamennyi kereskedelmet oktató szakközépiskolájának tanulói.

A résztvevőknek először egy fogyasztóvédelemmel kapcsolatos tesztet kellett kitölteniük, majd hatféle díszcsomagolás elkészítését kapták feladatul. Az ügyes kezű diákoknak italosüveget, gyertyatartót, könyvet, bonbont és egy-egy amorf és henger alakú tárgyat kellett ötletesen, ízlésesen becsomagolniuk.

A Vándorkupa, amelyet az elmúlt évben a szegedi Krúdy tanulói vittek magukkal, 2019-ben visszakerült a Kossuthba.

 

A versenyen az alábbi eredmények születtek:

Amorf kategória 1. helyezett:

Békéscsabai SZC Zwack József Ker. és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

  • Börcsök Vivien
  • Miczura Amanda
  • Simon Martina

Felkészítő tanár:

  • Vassné Dobra Kulianna

 

Üveg ital kategória 1. helyezett:

Ceglédi SZC Unghváry László Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

  • T. Kiss Dominika
  • Monori Kitti
  • Szénási Nikoletta

Felkészítő tanár:

  • Sárkány Anna

 

Gyertyatartó kategória 1. helyezett:

Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma

  • Lövei Boglárka
  • Nemcsók Martina
  • Csernyánczky Boglárka

Felkészítő tanár:

  • Takácsné Veres Katalin

 

Desszert kategória 1. helyezett:

GYSZC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

  • Bobvos Miklós
  • Bencsik Adrienn
  • Magyar Dóra

Felkészítő tanárok:

  • Sutyinszkiné Nagy Zsuzsanna
  • Fekécs Magdolna


Könyv kategória 1. helyezett:

Salgótarjáni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

  • Csák Tünde Virág
  • Nagy Erika
  • Oláh Mirtill

Felkészítő tanár:

  • Pópity Marianna

 

Henger alakú tárgy kategória 1. helyezett:

Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma

  • Bogárdi Melinda
  • Hirt Nikolett
  • Magyar Zsuzsanna
  • Pót: Kolompár Szilvia

Felkészítő tanár:

  • Makányné Kis Emese

 

Összesített pontszám szerinti helyezések:

1. Szegedi SZC Krúdy Gyula Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Turisztikai Szakgimnáziuma és Szakközpiskolája

  • Szőllős Brigitta Mária
  • Szalma Cecília
  • Bánfi Nikolett

Felkészítő tanár:

  • Jeneiné Fodor Edit

 

2. Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma Bogárdi Melinda

  • Hirt Nikolett
  • Pót:Kolompár Szilvia

Felkészítő tanár:

  • Makányné Kis Emese

 

3. Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

  • Börcsök Vivien
  • Miczura Amanda
  • Simon Martina

Felkészítő tanár:

  • Vassné Dobra Julianna

 

Vándorkupa

Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma

  • Bogárdi Melinda
  • Hirt Nikolett
  • Magyar Zsuzsanna
  • Pót: Kolompár Szilvia

Felkészítő tanár:

  • Makányné Kis Emese