szechenyi2020logo eu szoc alap 262x183

Céljaid elérése Centrumunk sikere

Céljaid elérése Centrumunk sikere

Tasi Judit a KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumának igazgatója

Elérhetőség:

Iroda: 6100 Kiskunfélegyháza, Oskola utca 1-3.
Tel.: +36 76 462 155
Email: 

Modern üzleti képzések a jövő szakembereinek

A Közgazdasági Szakgimnázium Kiskunfélegyháza belvárosában, a város legrégebbi, patinás iskolaépületében működik. Mi az, amiről azonnal rá lehet ismerni a Közgére? Arról a folytonosságról, ahogy egyszerre törekszünk múltunk értékeinek megőrzésére és a bátor, előremutató innovációra a lehető legmagasabb színvonalú közgazdasági szakképzés nyújtása céljából. Iskolánk nemcsak a felsőoktatási továbbtanulásra, de a szakképesítés megszerzésével a munkaerőpiacon való eredményes elhelyezkedésre is kiváló lehetőséget nyújt. Képzési kínálatunk egyszerre szól a középiskolai tanulmányaikat tervező fiatalokhoz, a gyermekeik minőségi oktatását kívánó szülőkhöz, az új kihívások hatására újra az iskolapadba ülő felnőttekhez és a naprakész tudású, képzett munkaerőt kereső vállalkozásokhoz.

Az új tanévek új lehetőségeket jelent mindenki számára, aki a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziumával kapcsolatba kerül. Megújultunk a szakképzési kínálatunkban: már négy ágazaton (közgazdaság; közlekedés, szállítmányozás és logisztika; ügyvitel; informatika) folytatjuk képzéseinket. Technikai feltételeinkben, megszépült, felújított tornatermünk méltó helye lett a mindennapos testnevelésóráknak. Partnerkapcsolatainkban: az itt megszerzett képesítések mellé ráépülést, vagy egy második szakképesítést is szerezhetnek ingyen nemcsak a nálunk végzett tanulók, hanem szüleik is, ha arra szükség van. Közösségi programjainkban: még több alkalmat teremtünk arra, hogy bárki betekintsen az iskola életébe: nyílt napokat, éjszakákat, bált, közös pikniket szervezünk. Hisszük, iskolánk mottója Önökre is vonatkozik, mi tényleg „Egy hajóban evezünk…” és együtt valódi értéket teremtünk. Ismerjenek meg bennünket, válasszanak képzéseink közül, tekintsék meg honlapunkat: www.kozge-kkfhaza.com, legyenek részesei gyarapodó közösségünknek!