Galéria
Ismét Öko - iskola lett a Vári!
- 2026. május 11.|Centrum
A KSZC Vári Szabó István Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium újra elnyerte az Öko-iskola címet, amely a környezeti nevelés és a fenntarthatóság területén végzett magas színvonalú pedagógiai munka elismerése.




