Galéria
Remek sportsikerek születtek a megyei atlétikai diákolimpián
- 2026. május 12.|Centrum
A KSZC Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium diákjai eredményesen szerepeltek a Kecskeméten megrendezett megyei atlétikai diákolimpián.






A KSZC Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium diákjai eredményesen szerepeltek a Kecskeméten megrendezett megyei atlétikai diákolimpián.





